Dobrý den, pro výber volného termínu je nutné se registrovat. Registraci provedete po kliknutí na vámi vybraný datum. Pokud nejde na datum kliknout nebo svítí červeně, tak je již obsazen. U každého datumu je pouze jeden čas, kliknutím na tento čas si rezervujete celý den. Tento čas není rozhodující. Přesný čas bude domluven.
Příklad: Chci školení 7.dubna 2017, kliknu tedy na vybraný datum, objeví se mi  tabulka s registraci, tu řádně vyplním a následně se přihlásím,  v tu chvíli se objeví čas 8:00 - 9:00, výběrem vám systém potvrdí rezervaci. V tuto chvíli je vše hotovo a my se Vám již ozveme. Pro zpětný kontakt je důležité, aby jste při registraci udali správný kontakt. Na ten vás budeme zpět kontaktovat. 
Důležité: online rezervace je upřednostněna před ústní dohodou, pokud-li dojde ke shodě termínu, bude upřednostněn tento rezervační systém.
Tato rezervace slouží pouze pro zážitková školení první pomoci pro děti.

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a patnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Kontaktujte nás

IFA EDU

Pražská 835

547 01, Náchod

IFA EDU - školení první pomoci

T: +420 774 338 376 (Sochorová)

T: +420 722 223 133(Šimek)

skoleni@ifaedu.cz

Najdete nás