Odborní garanti kurzů:  MUDr. Lukáš Javorský a MUDr. Anna Jirásková

 

Lektor a maskér: Bc. Jakub Šimek, DiS.

Zaměstnanec Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje, zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a oblastní nemocnice Náchod - iktové centrum Neurologické jednotky intenzivní péče, člen České resuscitační rady, držitel osvědčení BLS/AED provider course vydaný Evropskou radou pro resuscitaci, držitel osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí, zakladatel a hlavní koordinátor Rescue Campu

Lektor a maskér: Bc. Josef Sochor, DiS.

Zaměstnanec Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje na pozici zdravotnický záchranář, lektor ZZS KHK, inspektor provozu ZZS KHK, držitel osvědčení BLS/AED provider course vydaný Evropskou radou pro resuscitaci, spoluorganizátor Rescue Camp.
 

Lektor: MUDr. Jirásková Anna

Obchodní referentka: Mgr. Vendula Sochorová

Vystudovala vysokou školu - obor Všeobecná sestra a Masarykovu Univerzitu -  studijní program Specializace ve zdravotnictví - obor Ošetřovatelská péče v gerontologii. Pracovala ve VFN v Praze na III.Interní klinice endokrinologie a metabolismu, v současné době pracuje na pozici všeobecné sestry ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové na III.Interní gerontometabolické klinice na metabolické jednotce intenzivní péče. Registrovaná všeobecná sestra, absolvovala odbornou stáž ve Španělsku v rámci programu Europass Mobility, projektu Leonardo Da Vinci, v domově pro seniory v Durangu a na psychiatrické klinice v Zaldibaru.

Lektor a maskér: Jan Šimek

Vystudoval Střední zdravotnickou školu v Ustí nad Orlicí jako zdravotnický asisten. Držitel osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Člen vyjezdové jednotky SDH Běloves. Třetím rokem pracuje na Jiraskově koupilišti v Náchodě jako plavčík. Pět let jezdí na rescue camp jako vedoucí. Také jezdí jako zdravotník na školy v přírodě. V současné době student bakalářského studia na vysoké školé Univerzitě pardubice, studijní program Specializace ve zdravotnictví – obor zdravotnický zachranář a dohodou pracuje na Neurologické JIP Nemocnice Pardubice.

Lektor a maskér: Pavlína Jakoubková

Studuje na Fakultě zdravotnických studii Univerzity Pardubice – obor Zdravotnický záchranář. Držitelka osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Držitelka průkazu maskéra ČČK. Spoluorganizátor Oblastního studijního střediska. Vedoucí jednotky na hasičsko-záchranářském táboře Rescue Camp.

Osvědčení


 
 

Novinky

aktuality a novinky

Kurz pro veřejnost Kurz pro veřejnost Náchod Rezervační systém KURZ KPR S AED
31.3.2017 28. 4. 2017 3.4.2017 25.2.2017
Kurz první pomoci pro veřejnost se bude opět konnat 31.3.2017, přihlášení možné na info@ifaedu.cz Kurz resuscitace a první pomoci v Náchodě, od 16:00 registrace možná na info@ifaedu.cz nebo na tel 722 223 133 Pro enormní zájem o zážitková školení, chystáme rezeravční systém pro objednání tohoto školení, již brzy. Nějaký text pro čtvrtou novinku 

Kontaktujte nás

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a tři 
Zpráva:

Kontaktujte nás

IFA EDU

Pražská 835

547 01, Náchod

E: info@ifaedu.cz

T: 606 881 880

    722 223 133

Najdete nás

IFA EDU -školení první pomoci +420 774 338 376 (Sochorová) NONSTOP +420 722 223 133(Šimek)